Sklad

Přehledně a správně vedené skladové hospodářství je základním kamenem, na kterém stojí obchodní model každé malo i velkoobchodní firmy.

Bez okamžité informace o stavu, ceně a umístění každé položky je dnes nemyslitelné cokoliv úspěšně a dlouhodobě prodávat. Stejně tak je důležité mít nástroje které následně vyhodnotí uplynulá období a podají informace o tom na co se zaměřit do budoucna. Modul Sklad eviduje veškeré zboží či materiál se kterým firma pracuje, umožňuje přímý prodej ze skladu nebo jen pořizování výdejek pro následnou hromadnou fakturaci. Plně jsou podporovány průměrné skladové ceny, tvorba ceníků závislých na partnerovi, skupině partnerů či zboží, množstevních slevách a podobně. Sklad je sledován v libovolně mnoha samostatných lokalitách (podskladech). Různé možnosti reportování za minulá období, vazba na EDIEvidence čárových kódů, výrobních čísel či šarží.

Napište nám

Chcete poznat na vlastní kůži, co systém umí? Nevíte, jestli je pro vaše podnikání vhodný? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám do 24 hod. (v pracovní dny) a poradíme se.