Skladová evidence nezávisle na firmě

Klient: Sklad, 1 uživatel

Zadání

Potřebuji evidovat nakoupené či vyrobené zboží, zjistit kolik mám na skladě, od koho a kolik přijímám (nakupuji), komu a kolik vydávám (prodávám). Nepotřebuji vazbu na účetnictví či DPH, nebudu vystavovat faktury ani jiné prodejní doklady. Program budu provozovat na jednom vlastním počítači.

Postup nasazení

Systém se automaticky nainstaluje buď z CD, nebo po stažení z FTP serveru. Po instalaci je funkční prvotní nastavení umožňující základní operace. Součástí instalace je zdarma i program SB NASTAVENÍ, pomocí kterého je pak možno provádět rozsáhlejší konfigurační zásahy. Doporučujeme provést instalaci a zaškolení naším konzultantem. Nemělo by to trvat déle než jednu hodinu a tato investice Vám nepochybně ušetří spoustu času. Tento modul je možno doplnit programem SB FAKTURACE, ve kterém jsou následně evidovány knihy faktur. V případě doplnění o program SB PENÍZE je možno evidovat veškeré bankovní a pokladní operace automaticky provázané na knihy faktur. Modul SB SKLAD lze provozovat i jako „vzdálenou aplikaci“ (cloud). V tomto případě je systém nainstalovaný v datovém centru, lze jej spouštět z libovolného počítače.

Pokud budete chtít importovat data z nějaké jiné skladové evidence, počítejte prosím s 1-2 hodinami práce.

Cenová mapa

Napište nám

Chcete poznat na vlastní kůži, co systém umí? Nevíte, jestli je pro vaše podnikání vhodný? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám do 24 hod. (v pracovní dny) a poradíme se.