Jednoduchá fakturace

Klient: Fakturace, 1 uživatel

Zadání

Jsem živnostník, neplátce DPH. Hledám spolehlivý systém pro vystavování či přijímání faktur, který mi pomůže lépe se soustředit na mé podnikání. Očekávám od něj nejnutnější – evidenci faktur vydaných i přijatých a adresář obchodních partnerů. Faktury budu „uhrazovat“ ručně. Nepotřebuji vazbu na účetnictví či DPH. Program budu provozovat na jednom vlastním počítači.

Postup nasazení

Systém se automaticky nainstaluje buď z CD, nebo po stažení z FTP serveru. Po instalaci je funkční prvotní nastavení umožňující základní operace. Součástí instalace je zdarma i program SB NASTAVENÍ, pomocí kterého je pak možno provádět rozsáhlejší konfigurační zásahy. Doporučujeme provést instalaci a zaškolení naším konzultantem. Nemělo by to trvat déle než jednu hodinu a tato investice Vám nepochybně ušetří spoustu času. Tento modul lze kombinovat s programem SB SKLAD, který vystavené faktury ukládá přímo do knih faktur. V případě doplnění o program SB PENÍZE je možno evidovat veškeré bankovní a pokladní operace automaticky provázané na knihy faktur.

Modul SB FAKTURACE lze provozovat i jako „vzdálenou aplikaci“ (cloud). V tomto případě je systém nainstalovaný v datovém centru, lze jej spouštět z libovolného počítače.

Co mě to bude stát?

Napište nám

Chcete poznat na vlastní kůži, co systém umí? Nevíte, jestli je pro vaše podnikání vhodný? Zanechte nám kontakt, ozveme se vám do 24 hod. (v pracovní dny) a poradíme se.